WordPress.org Plugin - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Polls
lt: Apklausos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Delete
lt: Trinti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Open
lt: Atviras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Done
lt: Atlikta

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Randomize answer order
lt: Atsakymai atsitiktine tvarka

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: %d hour
lt: %d valanda

en: %d hours
lt: %d valandos

en: %d day
lt: %d diena

en: Comments
lt: Komentarai

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Poll Style
lt: Apklausos stilius

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Votes
lt: Balsai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Background
lt: Fono nuostatos

en: Border
lt: Rėmelis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Color
lt: Spalva

en: Bold
lt: Paryškintas (Bold)

en: Italic
lt: Pasviręs (Italic)

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Align
lt: Lygiuotė

en: Left
lt: Kairėje

en: Center
lt: Per vidurį

en: Right
lt: Dešinėje

en: Image URL
lt: URL

en: Top
lt: Į viršų

en: Bottom
lt: Apačia

en: Other
lt: Kiti

en: Posts
lt: Įrašai

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: All
lt: Visi

en: Today
lt: Šiandien

en: This Week
lt: Šią savaitę

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: Rated
lt: Įvertinta

en: Large
lt: Didelis

en: Yellow
lt: Geltona

en: Red
lt: Raudona

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Green
lt: Žalia

en: Size
lt: Dydis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Average Rating
lt: Vidutinis vertinimas
