WordPress.org Plugin - en to km translation catalogue (139 entries)

en: Ratings
km: ភាពពេញចិត្ត

en: Polls
km: ការស្ទង់មតិ

en: Email address required
km: តំរូវអោយមាន អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍

en: Password required
km: តំរូវអោយមាន ពាក្យសំងាត់

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
km: គ្មានអាច ចូលទៅ គណនី។ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ និង ពាក្យសំងាត់ របស់អ្នក ត្រឹមត្រូវ ឬ?

en: Submit
km: ដាក់ស្នើ

en: Title
km:   ចំណងជើង

en: Invalid Account
km: គណនី គ្មានសុពលភាព

en: Add Poll
km: បន្ថែម ការស្ទង់មតិ

en: Star Colors
km: ពណ៌ផ្កាយ

en: Star Size
km: ទំហំ ផ្កាយ

en: Nero Type
km: ប្រភេទ Nero

en: Nero Size
km: ទំហំ Nero

en: You are not allowed to delete this poll.
km: អ្នក មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតិ លុបចេញ ការស្ទង់មតិ នេះ។

en: Invalid Poll Author
km: អ្នកនិពន្ធការស្ទង់មតិ គ្មានសុពលភាព

en: You are not allowed to open this poll.
km: អ្នក គ្មានត្រូវបានអនុញ្ញាតិ បើកការស្ទង់មតិនេះ។

en: You are not allowed to close this poll.
km: អ្នក គ្មានត្រូវបានអនុញ្ញាតិ បិទការស្ទង់មតិនេះ។

en: You are not allowed to edit this poll.
km: អ្នក មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតិ កែប្រែ ការស្ទង់មតិ នេះ។

en: Poll not found
km: គ្មានរកឃើញ ការស្ទង់មតិ

en: Invalid answers
km: ចំលើយ គ្មានសុពលភាព

en: You must include at least 2 answers
km: អ្នកត្រូវតែ រួមមាន យ៉ាងតិច ២ ចំលើយ

en: Please choose a poll style
km: សូមជ្រើសរើស មួយគំរូស្ទង់មតិ

en: Poll could not be updated
km: គ្មានអាចបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ

en: Poll could not be created
km: គ្មានអាចបង្កើត ការស្ទង់មតិ

en: Poll deleted.
km: បានលុបចេញ ការស្ទង់មតិ។

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
km[0]: បានលុបចេញ %s ការស្ទង់មតិ។

en: Poll opened.
km: បានបើក ការស្ទង់មតិ។

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
km[0]: បានបើក %s ការស្ទង់មតិ។

en: Poll closed.
km: បានបិទ ការស្ទង់មតិ។

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
km[0]: បិទ %s ការស្ទង់មតិ។

en: Poll updated.
km: បានបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ។

en: Poll created.
km: បានបង្កើត ការស្ទង់មតិ។

en: Options Updated.
km: បានបន្ទាន់សម័យ ជំរើស។

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
km: កំហុស៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; ការស្ទង់មតិ គ្មានបានត្រូវបង្កើត។

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
km: កំហុស ៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; គ្មានបានបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ។

en: Error: An error has occurred;  Account could not be imported.  Perhaps your email address or password is incorrect?
km: កំហុស ៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; គ្មានអាចនាំចូល គណនី។ ប្រហែល អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ ឬ ពាក្យសំងាត់ របស់អ្នក មិនត្រឹមត្រូវ?

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
km: កំហុស៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; មិនអាចបង្កើត គណនី។

en: Actions
km: សកម្មភាព

en: Delete
km: លុបចេញ

en: Close
km: បិទ

en: Open
km: បើក

en: Apply
km: អនុវត្ត

en: Poll
km: ការស្ទង់មតិ

en: Edit
km:   កែប្រែ

en: Preview
km: មើលមុន

en: Results
km: លទ្ធផល

en: votes
km: សន្លឹកឆ្នោត

en: JavaScript
km: ចាវ៉ាស្ក្រិប

en: What are you doing here?  <a href="%s">Go back</a>.
km: អ្នកកំពុងធ្វើអី នៅទីនេះ? <a href="%s">ត្រលប់ក្រោយ</a>។

en: Save
km: រក្សាទុក

en: Randomize answer order
km: បំព្រាវ លំដាប់ចំលើយ

en: Allow other answers
km: អនុញ្ញាតិ ចំលើយដទៃ

en: Multiple choice
km: ពហុជំរើស

en: Sharing
km: ការចែករំលែក

en: Save Poll
km: រក្សាទុក ការស្ទង់មតិ

en: Show results to voters
km: បង្ហាញលទ្ធផល ទៅ ម្ចាស់សន្លឹកឆ្នោត

en: Only show percentages
km: បង្ហាញ ត្រឹម ភាគរយ

en: Hide all results
km: បិទបាំង គ្រប់លទ្ធផល

en: Don't block repeat voters
km: មិនរាំងខ្ទប់ អ្នកបោះឆ្នោតដដែល

en: Block by cookie (recommended)
km: រាំងខ្ទប់ ដោយខូឃី (ជាអនុសាស)

en: Block by cookie and by IP address
km: រាំងខ្ទប់ ដោយ ខូឃី និង ដោយ អាសយដ្ឋានអាយភី

en: Expires:
km: ផុតពេលកំណត់៖

en: %d hour
km: %d ម៉ោង

en: %d hours
km: %d ម៉ោង

en: %d day
km: %d ថ្ងៃ

en: %d week
km: %d សប្តាហ៍

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
km: រំលឹក៖ ការរាំងខ្ទប់ ដោយខូកឃី និង អាសយដ្ឋានអាយភី អាចមានបញ្ហា សំរាប់ មួយចំនួនអ្នកបោះឆ្នោត។

en: Comments
km: វិចារ

en: Answers
km: ចំលើយ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Answer
km: ចំលើយ

en: Votes
km: សន្លឹកឆ្នោត

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
km: ដទៃ (<a href="%s">មើល ខាងក្រោម</a>)

en: Other Answer
km: ចំលើយដទៃ

en: Last Modified
km: បានកែប្រែ ចុងក្រោយ

en: Font
km: ក្រមអក្សរ

en: Position
km: ទីតាំង

en: Color
km: ពណ៌

en: Bold
km: អក្សរដិត

en: Italic
km: អក្សរទ្រេត

en: Line Height
km: កំពស់ បន្ទាត់

en: Align
km: តំរឹម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Center
km: កណ្តាល

en: Right
km: ស្តាំ

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Rating updated
km: បានបន្ទាន់សម័យ ភាពពេញចិត្ត

en: Posts
km:   ប្រកាស

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Above each comment
km: ខាងលើ វិចារនីមួយ

en: Below each comment
km: ខាងក្រោម វិចារនីមួយ

en: Save Changes
km: រក្សាទុក បំលាស់ប្តូរ

en: Customize Labels
km: ធ្វើជំរើសផ្ទាល់ ប្លាក

en: %d star
km: %d ផ្កាយ

en: %d stars
km: %d ផ្កាយ

en: Thank You
km: អរគុណ អ្នក

en: Rate Up
km: វាយតំលៃ ឡើង

en: Rate Down
km: វាយតំលៃ ចុះ

en: Rating Type
km: ប្រភេទ វាយតំលៃ

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
km: ទីនេះ អ្នកអាច ជ្រើសរើស បែបវាយតំលៃ របស់អ្នក ត្រូវបង្ហាញចេញ។ ការវាយតំលៃ បែប ៥ ផ្កាយ ត្រូវបានប្រើប្រាស់ ទូទៅបំផុត។ ការវាយតំលៃ បែប Nero មានប្រយោជ សំរាប់ ការបង្ហាញសាមញ្ញ។

en: %d Star Rating
km: ភាពពេញចិត្ត %d ផ្កាយ

en: Nero Rating
km: ភាពពេញចិត្ត Nero

en: Rating Style
km: បែប វាយតំលៃ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Star Color
km: ពណ៌ផ្កាយ

en: Yellow
km: លឿង

en: Red
km: ក្រហម

en: Blue
km: ខៀវ

en: Green
km: បៃតង

en: Grey
km: ប្រផែះ

en: Hand
km: ដៃ

en: Custom Image
km: រូបភាព ជំរើសផ្ទាល់

en: Text Layout & Font
km: ក្រមអក្សរ និងការតាក់តែង អត្ថបទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Extra Settings
km: ការកំណត់ របស់ពីក្រៅ

en: Rating ID
km: អត្តសញ្ញា​ (ID) ការវាយតំលៃ

en: This is the rating ID used in pages
km: នេះជា អត្តសញ្ញា (ID) ការវាយតំលៃ បានប្រើប្រាស់ ក្នុងទំព័រ

en: Exclude Pages
km: គ្មានរួមបញ្ចូល ទំព័រ

en: This is the rating ID used in comments
km: នេះជា អត្តសញ្ញា (ID) វាយតំលៃ ត្រូវបានប្រើប្រាស់ ក្នុងវិចារ

en: Last 24 hours
km: ២៤ ម៉ោង ចុងក្រោយ

en: Last 7 days
km: ៧ ថ្ងៃ ចុងក្រោយ

en: Last 31 days
km: ៣១ ថ្ងៃ ចុងក្រោយ

en: Last 3 months
km: ៣ ខែ ចុងក្រោយ

en: Last 12 months
km: ១២ ខែ ចុងក្រោយ

en: All time
km: គ្រប់ពេល

en: No ratings have been collected for your %s yet.
km: គ្មានទាន់មាន ការវាយតំលៃ ត្រូវបានប្រមែប្រមូល សំរាប់ %s របស់អ្នក។

en: Start Date
km: ថ្ងៃខែឆ្នាំ ផ្កាយ

en: Average Rating
km: ការវាយតំលៃ មធ្យម

en: General Settings
km: ការកំណត់ ទូទៅ

en: Default poll settings
km: ការកំណត់ការស្ទង់មតិ លំនាំដើម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: បិទបាំង

en: Percentages
km: ភាគរយ

en: Off
km: បិទប្រើប្រាស់

en: Cookie
km: ខូកឃី

en: Cookie & IP address
km: ខូកឃី និង អាសយដ្ឋានអាយភី

en: Save Options
km: រក្សាទុកជំរើស
