WordPress.org Plugin - en to ar translation catalogue (64 entries)

en: Ratings
ar: تقييمات

en: Polls
ar: التصويت

en: Title
ar: العنوان

en: Custom Styles
ar: تنسيقات مخصصة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Delete
ar: حذف

en: Close
ar: إغلاق

en: Open
ar: مفتوح

en: Filter
ar: فلتر

en: Edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Results
ar: النتائج

en: Done
ar: انتهى

en: Save
ar: حفظ

en: Randomize answer order
ar: ترتيب عشوائي للإجابات

en: Hide all results
ar: إخفاء جميع النتائج

en: Comments
ar: تعليقات

en: No comments
ar: لاتوجد تعليقات

en: Answers
ar: إجابات

en: Sunset
ar: غروب الشمس

en: Music
ar: الموسيقى

en: Medium
ar: متوسط

en: Answer
ar: إجابة

en: Votes
ar: أصوات

en: Links
ar: روابط

en: Font
ar: خط

en: Background
ar: الخلفية

en: Border
ar: حد

en: Width
ar: عرض

en: Height
ar: ارتفاع

en: Position
ar: وضعية

en: Color
ar: اللون

en: Bold
ar: غامق

en: Italic
ar: مائل

en: Underline
ar: تحته خط

en: Align
ar: محاذاة

en: Left
ar: يسار

en: Center
ar: وسط

en: Right
ar: يمين

en: Image URL
ar: رابط الصورة

en: Top
ar: أعلى

en: Bottom
ar: أسفل

en: Other
ar: أخرى

en: Posts
ar: تدوينات

en: Save Changes
ar: حفظ التغييرات

en: Rate Up
ar: تقييم جيد

en: Rate Down
ar: تقييم سيء

en: Most Popular Content
ar: المحتوى الأكثر شعبية

en: Today
ar: اليوم

en: This Week
ar: هذا الأسبوع

en: This Month
ar: هذا الشهر

en: There are no rated items for this period
ar: لا يوجد عناصر تم تقييمها لهذه الفترة

en: Rating Type
ar: نوع التقييم

en: Small
ar: صغير

en: Yellow
ar: أصفر

en: Blue
ar: ازرق

en: Green
ar: أخضر

en: Grey
ar: رصاصي

en: Hand
ar: يد

en: Size
ar: حجم

en: Last 24 hours
ar: آخر 24 ساعة

en: Start Date
ar: تاريخ البدء

en: Average Rating
ar: التقييم الوسطي

en: URL
ar: الرابط
